0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Koltuk ve Kanepe Yıkama

Koltuk ve Kanepe Yıkama

Sungurlu Halı Yıkama Temizlik firması olarak yerinde oturma grubu ve koltuklarınızı yıkıyoruz. Biliyoruz ki, üzerinde uzun zaman geçirilen koltukların ve oturma gruplarının kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme olasılığı oldukça fazladır. Gözle görünmeyen bakteriler evdeki yaşayanların sağlığını tehdit eder hale gelebilir. Bu durum özellikle allarjisi ve solunum yollarında sıkıntısı olanları etkiler.

Sizler de oturma grubu ve koltuklarınızı temizletip hijyen bir ortama kavuşmak istiyorsanız. Firmamızın ilgili iletişim araçlarını arayabilirsiniz. Hemen çağrınıza cevap verilecek ve müsait olduğunuz bir zamanda yıkama ekibimiz evinize gelecektir.

Ekibimiz geldiğinde koltuk üzerinde toz dışında var olan lekeleri bildirmeniz yararınıza olacaktır çünkü o lekeler için ayrıca ek bir yıkama işlemi yapılabilir. Yıkama ekibimiz, koltuğun ve oturma grubunun kumaşının belirlenmesi, etrafının en az yarım metre boşaltılması, yerdeki halıların toplanması gibi işlemleri gerçekleştirir. Firmamız gerekli gördüğü lekelere ve kumaş çeşitlerine göre özel işlemler, kimyasal maddeler, deterjan ve şampuanlar kullanır.

Yıkama İşlemi Yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makinesi ile yapılır. Koltuk yıkama makinesi ilk olarak sprey şeklinde koltuğa deterjanlı su sıkar. Sonrasında koltuktaki ıslak deterjanlı su vakum aracılığı ile çekilir. Makine ile su sıkıldıktan sonra kumaşın cinsine göre fırça kullanılır. Hassas kumaşlar için ince ve hafif fırça tercih edilir. Çok hassas kumaşlar için de sünger ile elle yıkama işlemi yapılır.

Koltuk Yıkama işlemi sırasında kullanılan şampuan ve leke gidericiler insan sağlığını etkilemeyen kalitesi kanıtlanmış ürünlerdir. Konusunda uzman personelimiz yıkanacak koltukta kullanılacak ilaçları belirleyerek koltuk yıkama işlemini tamamlar.

UYARI! Koltuk kurumadan üzerine hiçbir cisim koymamalı ve oturmamalısınız bu gibi durumlar koltuk üzerinde leke oluşmasına sebep olacaktır.

www.sungurluhaliyikamatemizlik.com

 Sayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat