0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılarınızı yıkatmak istediğinizde Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firmasının ilgili iletişim araçlarından birine ulaşınca firma elemanları yer ve adres tespiti yaparak yıkanacak halıların ne zaman evden alınacağını bildirirler.

Firma ekibimiz muhtemelen halıyı alacakları saatte orada olacaktır. Eğer herhangi bir aksaklık olursa sizinle iletişime geçilir. Ekibimiz halılarınızı teslim almaya geldiğinde halılarınız tür, cins ve sayıya göre, adresinizin, telefon numaranızın, isminizin, yer aldığı bir makbuza işlenerek halılarınız teslim alınır ve bu makbuzun bir kopyası size verilir.

Halılarınız teslim alındıktan sonra halının size ait olduğunu belirten suya dayanıklı kağıtlar her halınızın üzerine tek tek sabitlenir ve araca yüklenir. Aynı bölgedeki diğer müşterilerin halıları da bu şekilde teslim alındıktan sonra servis aracı yıkama yerine gelir.

Araçtan indirme esnasında toz alma işlemi uygulanırken bir taraftan da müşteri numarasına göre ayrıştırılan halılar yıkama alanında yumuşatma işlemine tabi tutulur. Müşteri notlarına bakılarak özel işlem uygulanacak halılara özel işlemler uygulanır. Halılara genel bir gözle kontrol işlemi yapılarak, halılar üzerindeki lekeler tespit edilip lekelere özel deterjan uygulanır. Daha sonra halılarınız yıkama makinaları ile dakikada 1200 devirle fırçalanır, bu cihazları kullanma sebebimiz yaptığımız işlemi gözümüzle görerek yopıyor olmamızdır. Bu cihazlarla hem genel halı temizlik yapılmakta hem de bölgesel temizlik yapılmaktadır. Sonra halılarınız durulanır köpüğü elle alınır. Lekelerin çıkıp çıkmadığı tekrardan çıplak gözle kontrol edilir eğer leke devam ediyorsa daha yoğun deterjanla tekrardan yıkanma işlemine sokulur. Halılar temizlenmişse bir sonraki aşama olan durulamaya geçilir.

Halılarınız son olarak dakikada 3600 devirle ortalama 1.5 dakika santrifüj yöntemi ile halılarınız suyundan arındırılır. Halılarınız artık temizlenmiş şekilde tozdan uzak kapalı ortamlarda nemi alınarak kurumaya serilir. Kuruma işleminden sonra, halılarınız elde paketlenip teslim edilme sırasını bekler sırası geldiğinde sizinle iletişimi geçerek adresinizde bulunup bulunmadığınızı, teslim alıp almayacağınız sorularak halınızın teslimatı yapılır.

UYARI! Teslim alınan halılarınızı asla poşet içerisinde bekletmeyiniz poşette bekletilen halılar kısa sürede küflenmeye başlayabilirler.

www.sungurluhaliyikamatemizlik.comSayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat