0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halılar ve halıfleksler evlerin iş yeri ve ofislerin, yurt, pansiyon, camilerin zemininde en fazla kirlenen eşyalarımızdır. Yurtlar ve camilerde de kullanılan duvardan duvara halılar kirlendikleri takdirde görünüm açısından kötü bir izlenim oluşturur. Halının tabanında biriken kir ve bakterileri temizletmek için belirli aralıklarla halıfleksleri yıkatmak gerekmektedir.

Özellikle ibadet yapılan yerlerin ve çocuklara eğitim veren kreşlerin yurt ve pansiyonların temiz olması çok önemlidir. Yerinde halı, halıfleks yıkama sayesinde halıfleksler yerinden sökülmeden halıfleks temizliğine uygun halı yıkama makineleri ve şampuanları kullanılarak etkili bir temizlik yapılmaktadır.

Sungurlu Halı Yıkama Temizleme firması olarak cami halısı yıkama, otel halısı yıkama, yurt halısı yıkama, gibi halıfleks yıkama işlemlerini yapmaktayız. Yerinde Halılarınızı ve halıflekslerinizi yıkatmaya karar verdiğiniz takdirde irtibata geçeceğiniz firmamızın da sizin bu isteklerinize anında cevap vermesi muktedirdir.  Sizlere garantili seçenekler sunan firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek yıkama yaptırabilirsiniz.

Sungurlu Halı Yıkama Temizlik firması ve sizinle mutabık kaldığımız bir zamanda yıkama ekibimiz halıların ve halıflekslerin yıkanacağı mekana varır. Gerekli hazırlıklar yapılarak yıkama işlemine başlamadan var ise halı üzerinde kaba toz makinesi yardımı ile alınır. Daha sonra halıfleskler için hazırlanmış özel şampuan su ile karıştırılarak fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve yıkama işlemi yapılır. Bu işlem halınızın yumuşaması ve lekelerin çıkarılması ayrıca halı üzerindeki havların toplanması için yapılır. Makine yardımı ile halıya deterjanlı  su vererek hem ovalar hem yıkar  vakum makinesi de bu verilen suyu son demine kadar emerek kullanıma hazır hale getirir. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum makinesi ile çekilir. Gerekli görülen bölgelerde bu işlem tekrarlanır. 

Halı ve halıflekslerin temizlendiğine emin olunduğunda durulama işlemi aynı makinalar yardımı ile gerçekleştirilir. Daha sonra makanın kuruması neminin alınması ve havalandırma yapılması sağlanarak işlem tamamlanır.

www.sungurluhaliyikamatemizlik.comSayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat