0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Biz Kimiz? Neden Biz?

Biz Kimiz? Neden Biz?

Sungurlu Halı Yıkama Firmamız, Ankara’da 1997 yılında bir halı yıkama ve temizlik şirketinde başlayan mesleki tecrübemiz, 2009 yılında faaliyetine sungurlu mahallesinde samsun-çorum yolu üzerinde Çorum dolmuş durakları yanında bir binanın altı olan bodrum katında 300 m2 alan içerisinde sungurlu halkına hizmet vermeye devam etti.

2017 yılına gelindiğinde, Sungurlu Hacettepe mahallesi 11005 sokakta Cumartesi Kapalı Pazar yerinin üstünde, daha önce 2015 yılında almış olduğu 1000 m2 alana 200 m2 si kapalı 800 m2 si açık yer olmak üzere 2 katlı kendisine ait işyerinde hizmete devem eden firmamız, halı yıkama ve temizleme, battaniye, yorgan, yerinde halı, koltuk, sandalye, yatak temizleme ve cami, yurt, pansiyon, büro halılarını temizleme hizmetini vemekte olup, ücretsiz servisiyle yaz kış demeden her mevsim sürdürmektedir.


Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Yıkama MakinalarıSıkma ve Kurutma Makinaları, Paketleme, deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla kendi mülkümüz olan binamızda ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyim, geniş hizmet ve ürün ağı birinci sınıf ürün kullanımı kaliteli işçilik son sistem makine parkı, rekabetçi fiyatlar zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti sunar…

Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki temizlik ve halı yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun ulaştığınız halı yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat gözlemliyoruz.

Günümüz yaşantısında sadece hizmet sektöründe değil her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler firma olarak bu güven sorununu ortadan kaldırmak için uğraş veriyoruz. Biliyoruz ki insanlara verilen sözler tutulduğunda, kaliteli hizmet sunulduğunda ve bu anlayış süreklilik kazandığında insanların da güveni kazanılacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmek ilkemizdir.

Bu felsefemize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmemekteyiz. Bu bilinçle sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, tertipli, güzel ahlaklı, güvenilir ve sosyal ilişkileri iyi olan personellerle çalışmaktayız. Firmamız asla ve asla hizmet sektöründeki başka firmaları karalayarak büyümek istememektedir. Firmamız hizmet anlayışını günümüzde artık yok olmaya başlayan insani ilişkilere, güvene ve % 100 müşteri memnuniyeti ilkelerine dayandırmaktadır. Kaliteli ve uygun hizmet almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Biz sizlere güveni ve kaliteli hizmeti garanti ediyoruz.

Lütfi ARIGANOĞLU

Sungurlu Halı Yıkama Firması Sahibi

www.sungurluhaliyikamatemizlik.comSayfa Kategorisi: HAKKIMIZDA
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat