0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Şark Köşesi Yıkama

Şark Köşesi Yıkama

Sungurlu Halı Yıkama Temizlik halı, kanepe-koltuk, yorgan-battaniye, sandalye yıkama gibi hizmetlerin yanında salon ve teraslarda veya özel mekanlarda bulunan şark köşelerinizi itina ile yıkıyor ve temizliyor. 

El dokuma tarihi eski halılar, kilimler, halı yastıklar, minderler,  kapılık, kuşaklar, püsküller, duvar kilimleri gibi ve buna benzer ürünlerle seçmiş olduğunuz odanın tarihi bir görünümde capcanlı kalmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sizlere uygun bir zamanı tespit edip mekanınızda veya işyerinde yıkamalarını gerçekleştirir.

Dekoratif oturma gruplarınız, temizliği zor olan dokumalardan oluşurlar.. Güneşten korunmalıdır çünkü iplik özelliklerinden dolayı renk bozulması en fazla yaşanan gruptur. Düşük ısıda elde yıkama yaparak veya silinerek temizlenmelidir. Koltuk, kanepe, divan ve yatak üzerinde kullanışlı ve dekoru tamamlayan unsurlarınızı temizliyoruz.

Kumaş özelliğine göre, kuru temizleme veya zemin üzerinde özel makine deterjan ağır lekelere göre lekenin neden kaynaklandığı tespit edilerek hem lekenin hem de kumaşın özelliğine uygun olan leke temizleme işlemi uygulayıp, kimyasal leke çıkarıcı maddeler kullanarak temizleme gerçekleştiriyoruz.

Şark köşelerinin özel tasarımlarda, özel mekânlarda kullanıldığı bilinci ile gerekli önemi göstererek dikkatli olmaya, lekelenmemesine, güneşte kalmamasına dikkat ediyoruz.

www.sungurluhaliyikamatemizlik.comSayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat