0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Sandalye ve Berjer Yıkama

Sandalye ve Berjer Yıkama

Toplantı, düğün, konferans salonlarınızın, cafe veya anfilerinizin, işyeri ve evlerimizin vazgeçilmez ve en çok kullanılan mobilyalarından birisi olan sandalyelerinizi Sungurlu Halı Yıkama Temizlik farkı ile yıkıyoruz. Yönetici veya şahıs olarak bizler ne kadar dikkat etsek te ne kadar temiz kullanmaya çalışsak ta bir gün oluyor sürtünmeden çok kullanmadan dikkatsizlikten ya kirlenmeye maruz kalıyor yahut ta kötü kokuya maruz kalarak etrafa bakteri ve mikrop yaymasına neden oluyor. Ancak yıkama firmamız ile bu sorun çözülmekte ve siz müşterilerimizin içi rahat etmektedir.

Sandalyeler, üretildikleri malzemeler açısından farklıdır. Bu farklı oluşlarına göre gelişen teknoloji ile çok çeşitli temizlik ürünleri ve imkânları kullanıyoruz. Üretildiği maddeye göre farklı leke çıkarma işlemleri yapıyoruz.

Sungurlu Halı Yıkama Temizlik iletişim bilgilerinden birine ulaştığınızda, sizlerle irtibata geçilerek  uygun bir zaman yıkama ve temizleme işlemleri gerçekleştirilir.

Temizleme yapılacak sandalyelerin önceden kimyasal ilaçlarla kir bölgeleri iyice kabartılır. Ön yıkama için hazırlanan özel temizleyici ve kimyasallarla hazırlanan losyonlar sandalyelere sürülerek veya makine yardımı ile püskürtülerek temizleme işlemine alınır. Temizleme  makineleri yardımı ile köpükleme işlemi gerçekleştirilir. Gerek görüldüğünde sandalyelerin marka, cins, döşeme durumuna göre elle müdahale edilerek ovma ve fırçalama yapılır. Sonra durulamaya geçilerek özel vakumlu makinalarla sandalyelerde su ve ıslaklık kalmaması için çaba gösterilir.

UYARI! Sandalye kurumadan üzerine hiçbir cisim koymamalı ve oturmamalısınız bu gibi durumlar sandalye üzerinde leke oluşmasına sebep olacaktır.

www.sungurluhaliyikamatemizlik.comSayfa Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
 
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat