0505 024 19 19

 

  0364 311 36 36

MEMNUNİYETİ  DOSTLARINIZLA  ŞİKAYETİ  BİZİMLE  PAYLAŞIN ... Lütfi ARIGANOĞLU

 

 
BİZDEN HABERLER
WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ
Değerli Müşterilerimiz! Engin tecrübesi, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine odaklı, Sungurlu Halı Yıkama Temizlik ..
Devamı >
İNTERNET SİTEMİZ YAY..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Şirketi olarak, sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, bilgi teknolojile..
Devamı >
Saat

 
Takvim

 
DESTEKLEDİĞİMİZ FİRMALARI

 
HALI VE KOLTUK YIKAMAK BİZİM İŞİMİZ

Yurt-Pansiyon Halıları
Cami-Kreş Halıları
Ev-Büro Halıları
Koltuk-Kanepe
Berjer-Sandelye
Yıkamak Temizlemek
Bizim İşimiz
 
Gerekli Linkler

 
SUNGURLU HALI YIKAMA TEMİZLİK SİZLERE HAYIRLI İŞLER DİLER

Web    Sitemize    Hoşgeldiniz!

 
Halı Yıkama
Halı Yıkama Halılarınızı yıkatmak istediğinizde Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firmasının ilgili iletişim araçlarından birine ulaşınca firma elemanları yer ve adres tespiti yaparak yıkanacak halıların ne zaman evden alınacağını bildirirle..
Koltuk ve Kanepe Yıkama
Koltuk ve Kanepe Yıkama Sungurlu Halı Yıkama Temizlik firması olarak yerinde oturma grubu ve koltuklarınızı yıkıyoruz. Biliyoruz ki, üzerinde uzun zaman geçirilen koltukların ve oturma gruplarının kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve le..
Yorgan ve Battaniye Yıkama
Yorgan ve Battaniye Yıkama Her türlü yorgan ve battaniyelerinizi; lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Yorgan ve Battaniyelere yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma ..
Sandalye ve Berjer Yıkama
Sandalye ve Berjer Yıkama Toplantı, düğün, konferans salonlarınızın, cafe veya anfilerinizin, işyeri ve evlerimizin vazgeçilmez ve en çok kullanılan mobilyalarından birisi olan sandalyelerinizi Sungurlu Halı Yıkama Temizlik farkı ile yık..
Perde Yıkama
Perde ve Stor Perde Yıkama Bizi iletişim araçlarından arayıp ekibimizin perdelerinizi yıkamak için teslim almaya vardığında sizden ricamız önceden perdelerin sökme işlemini gerçekleştirmiş olmanızdır. Bazı perdelerin söküm ve takım işlem..
Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama Halılar ve halıfleksler evlerin iş yeri ve ofislerin, yurt, pansiyon, camilerin zemininde en fazla kirlenen eşyalarımızdır. Yurtlar ve camilerde de kullanılan duvardan duvara halılar kirlendikleri takdirde görünüm açı..
Şark Köşesi Yıkama
Şark Köşesi Yıkama Sungurlu Halı Yıkama Temizlik halı, kanepe-koltuk, yorgan-battaniye, sandalye yıkama gibi hizmetlerin yanında salon ve teraslarda veya özel mekanlarda bulunan şark köşelerinizi itina ile yıkıyor ve temizliyor.  El d..
ZİYARETÇİ BİLGİLERİ
 
BASINDA BİZ
SUNGURLU YEREL BASININDA YER ALDIK
SUNGURLU YEREL BASIN..
Sungurlu'nun yerel gazete müdavimlerinden olan Sungurlu Gazetesinde yeni iş yerimizin temellerinin atıldığı 5 Ağustos 20..
Hava Durumu

 
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
SERVİSLERİMİZİN OLDU..
Sungurlu Halı Yıkama Temizlik Firması Olarak Sungurlu'nun Her Yerine Ücretsiz Servis Hizmeti Vermekteyiz. ÜCRETSİZ SE..
Devamı >
Gazeteler

 
Döviz Kurları

 
tek sayf-2

 
SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Halıları Evinizden Alıyor, Evinize Teslim Ediyoruz. - Deneyim ve Tecrübelerimizle Profosyonel Temizlik

Maksimum Temizlik Minimum Fiyat